14 відгуків
+380 (63) 393-15-66
+380 (98) 279-77-93
Комплект Керамік

Умови доставки та оплати

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

Способи доставки

  • Нова ПоштаУвага! Вартість доставки керамічної плитки розраховується з урахуванням виклика кур'єра Нової Пошти на наш склад, та перевезення на палетах, враховуючи її крихкість, незалежно від кількості товару. Це умови перевізника. Зважайте на цей факт, адже при замовленні невеликої кількості плитки, вартість доставки може виявитись співрозмірною, або навіть дорожче за вартість самої плитки. Орієнтовну вартість доставки ви можете дізнатись на сайті Нової Пошти, обравши варіант з викликом кур'єра та перевезенням на палеті. Або звертайтесь за допомогою з розрахунком вартості доставки до наших менеджерів.

Способи оплати

  • Оплата за реквізитами
  • Готівкою

Гарантія:

Гарантия на продукцию согласно условий производителя.
Увага! Вартість доставки керамічної плитки розраховується з урахуванням виклика кур'єра компанії-перевізника на наш склад, та перевезенням на палетах, враховуючи її крихкість, незалежно від кількості товару. Зважайте на цей факт, адже при замовленні невеликої кількості плитки, вартість доставки може виявитись співрозмірною, або навіть дорожче за вартість самої плитки. Орієнтовну вартість доставки ви можете дізнатись на сайті Перевізника, обравши варіант з викликом кур'єра та перевезенням на палеті, або звертайтесь до наших менеджерів за допомогою в розрахунку.
При відравці товару поштовими службами доставки, покупець сплачує авансовий платіж за замовлення у розмірі вартості доставки у дві сторони.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner